Reklama

Recenzja Softonic

Nareszcie arkusz kalkulacyjny z prawdziwego zdarzenia

Microsoft Office 2011 dla komputerów Mac nie jest dostępny w wersji próbnej. Bezpłatny link do pobrania prowadzi do strony Microsoft Excel 2016.

Microsoft Excel 2011 dla Mac to najnowsza wersja tego arkusza kalkulacyjnego, przeznaczona na platformę Apple. Nareszcie mamy do czynienia z programem spełniającym, a nawet przewyższającym biznesowe standardy.

Microsoft Excel 2011 dla Mac wygląda świetnie. Zastosowano tutaj interfejs wstążki, znany z Microsoft Office 2010 dla Windows i dostosowano go graficznie do macowych standardów. Zaowocowało to bardzo funkcjonalnym środowiskiem pracy, które pozwala w szybki sposób dotrzeć do potrzebnych funkcji.

Wygląd to jednak nie wszystko. Microsoft Excel 2011 dla Mac oferuje nam 100 proc. zgodność z odpowiednikiem dla Windows. W przypadku arkusza kalkulacyjnego jest to wyjątkowo ważne. Wszystkie formuły, tabele przestawne i wykresy działają i wyglądają tak samo, niezależnie od systemu. W Microsoft Excel 2011 nie ma mowy o niezgodnościach, mogących zafałszować nasze dane.

Microsoft Excel 2011 dla Mac posiada całe mnóstwo przydatnych funkcji. Mamy możliwość zaawansowanego filtrowania i analizowania danych, a także automatyzacji niektórych funkcji. Bardzo rozwinięto możliwość współpracy grupowej nad jednym dokumentem. Możemy współdzielić skoroszyt z współpracownikami, a także edytować go zdalnie.

Microsoft Excel 2011 dla Mac to produkt prawie doskonały. Co prawda pogram mógłby się uruchamiać odrobinę szybciej, ale w porównaniu z konkurencją jest to i tak wynik rekordowy. Microsoft Excel 2011 prezentuje bardzo małe zapotrzebowanie na zasoby naszego Maca. W trakcie testów zajmował on mniej pamięci RAM niż klient Twittera Echofon.

Microsoft Excel 2011 dla Mac to najlepszy arkusz kalkulacyjny dla systemu Mac OS X jaki pojawił się do tej pory na rynku. Jest wygodny, szybki i do tego w pełni zgodny z wersją na Windows, a co najważniejsze, ma ogromne możliwości.

Zalety

  • Przejrzysty i wygodny interfejs
  • 100 proc. zgodność z wersją dla Windows
  • Zaawansowane opcje współpracy

Wady

  • Powolne uruchamianie się

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językachOpinie użytkowników o Microsoft Excel

Czy próbowałeś Microsoft Excel? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!


Reklama

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo. Softonic może otrzymać wynagrodzienie, jeśli klikniesz lub kupisz produkty przedstawione tutaj.